WeekendRiders - Krzeszowice / Wąwóz Zbrza / Dol.Będkowska / Dol.Kobylańska / Dol. Bolechowicka / Jura Krk-Cz

17.12
2016
Krzeszowice PKP - Os.Czatkowice - Oś. Żbik - Siedlec - Łysa Góra (400m) - Dębnik - Wąwóz Zbrza - Dubie - Radwanowice - Dolina Będkowska - Bedkowice - Dolina Kobylańska - Góry Karniowskie - Dolina Bolechowicka - Zabierzów PKP
Dystans: 36km / Przew.: 929m / Czas: 6h55min / Vmax: 35,5km/h / Kalorie: 2700kcal Skala trudności: P1/P2+ Ślad GPS:


Wróć na stronę główną


Lubimy słoneczne weekendy, lubimy poczucie dwudniowej wolności, lubimy świadomość swobody decyzji oraz dyspozycji wolnego czasu spędzanego w możliwie aktywny sposób. Któż tego nie lubi? Kiedy na tle wielkiego błękitu świeci słońce, nie ma opcji by siedzieć w domu. Przecież od tego można się zwyczajnie rozchorować! ;)

Słońce to najfajniejszy dodatek każdego wyjazdu, kiedy jednak na zewnątrz mróz sprawy trochę się komplikują. Tylko trochę bo tak na dobrą sprawę wszystkie wyjazdowe "za i przeciw" są tylko i wyłącznie w naszej głowie. Zamiast trwonić czas na jałowe rozważania lepiej wziąć sprawy w swoje ręce, chwycić kierę w dłonie i ruszyć? Gdziekolwiek.

Alternatyw jest wiele, w Krakowie mamy Jurę takie "wyjazdowe koło ratunkowe". W minioną sobotę ruszyliśmy właśnie tam by nacieszyć się słońcem, mrozem i jazdą w świetnych zimowych (zabetonowane mrozem szlaki) warunkach. I wiecie co? Jakoś tych gór nie brakowało, 100% satysfakcji.

Wróć na stronę główną


All web, foto & gfx Copyrights 2001-2016 by WZ