Babie leto - Martyńskie Hale / Velka Luka / Wielka Łąka / Mała Fatra Łuczańska / Słowacja

01.10
2016
Kuneradsky zamok - Predhorie - Svitacova dolina - Veterne (1442m) - Vidlica - Velka Luka (1476m) - Gruń - Starańska dolina - Hunters trail - Kunerad - Predhorie - Kuneradsky zamok
Dystans: 27,5km / Przew.: 1475m / Czas: 7h26min / Vmax: 36km/h / Kalorie: 3750kcal Skala trudności: P1/P3- Ślad GPS:
-


Wróć na stronę główną


Podobno sezon nie kończy się nigdy, taaa... Patrząc na to co dzieje się za oknem zdecydowanie można ulec wrażeniu że jednak jest już po ptokach. Nie znaczy to że rowery chowamy w piwnicy, w garażu, w d... No gdziekolwiek :) Nope. Jazda trwa cały rok ale ciepły sezon definitywnie za nami. Pozostaje przywitać się z długimi rękawkami, nogawkami, czapeczkami i wszystkim tym co sprawia iż jest nam ciepło i komfortowo w trakcie jazdy.

Miniony weekend spędziliśmy jeszcze pod ciepłym płaszczykiem łaskawej Słowackiej aury, to już tylko ciepłe wspomnienie ale jakże przyjemne! Czar Martyńskich hal trzyma mocno, nie odpuszcza, zaskakuje za każdym razem i z każdym nowo poznanym szlakiem. Mnogo ich tam, tych oczywistych zaznaczonych na mapie i tych tajemnych jak Hunter Trail.

Ironią jest to że stare ścieżki myśliwskie w rejonie Wielkiej Łąki są większym rarytasem niż tamtejsze szlaki. Wciąż zadaję sobie pytanie, czy to ostatni raz w tym roku? Prognoza Wasilewskiego na 16dni jednoznacznie wskazuje na powrót właściwej do jazdy pogody, niech tylko śniegi stopnieją... Będzie się działo, bo przecież sezon nie kończy się nigdy, prawda?

Wróć na stronę główną

All www & foto copyrights 2004-2016 by WZ