Burze w Ruże - Sidorovo / Malino Brdo / Bike Park Rużomberok / Słowacja

25.06
2016
Rużomberok / Hrabovo - Malino Brdo Bike Park - Vlkolinskie Luky - Sedlo pod Sidorovom - Vlkolinskie Luky - Trawers Sidovowa x3 - Rużomberok / Hrabovo
Dystans: ?km / Przew.: ?m / Czas: ?m / Vmax: ?km/h / Kalorie: ? Skala trudności: P1/P3- Ślad GPS:
-

Wróć na stronę główną


Co można robić kiedy temperatury przewyższają znacznie 30 stopni w cieniu? Oczywiście jeździć na rowerze! Aby jednak nie zmęczyć się za bardzo podjazdami nasz tym razem skromny dwuosobowy skład (czyli Ania i Junior) ruszył na podbój jednego z najbardziej znanych słowackich bike park?ów czyli Malinô Brdo. Zamiast leżeć cieniu nad wodą postanowiliśmy poćwiczyć technikę i trzeba przyznać, że był to znakomity pomysł. Co prawda początkowo rozgrzane gondolki służyły nam za saunę, ale za to w połowie dnia przeszła burza zahaczająca Malino tylko swoim skrajem. Zrobiło się chłodniej i przyjemniej.

Przejechaliśmy początkowo trasę DH A-line, jest ona jednak... bardzo DH, szeroka, stroma, mocno utwardzona i mimo niedawnej renowacji pokryta miejscami tarkami. To z pewnością coś dla posiadaczy zjazdówek. O wiele lepiej bawiliśmy się na Blizzardzie, który jest trasą bardzo w klimacie enduro. Wąski singiel urozmaicony wieloma nortshorami, ciasnymi przejazdami i zakrętami to było to! Dzięki Juniorowi mogłam podszkolić wiele swoich niedociągnięć!

Niestety mimo długich dni wyciąg zamykany jest o 16.30. Nie mogliśmy więc sobie więc odmówić jeszcze tradycyjnego trawersu Sidorova niebiesko-żóltym szlakiem z przerwą na leżenie na łące.

Wróć na stronę główną

All www & foto copyrights 2004-2016 by WZ