Single na Butorowym - Butorowy Wierch / Borucha / Lewobocek / Drapihrust / Podhale

18.07
2015
Burorowy Wierch - Butorowe Single
Dystans: 31,5km / Przew.: 1020m / Czas: 7h30m / Vmax: 73,5km/h / Kalorie: 2800 Skala trudności: P1/P3+ Ślad GPS:

Wróć na stronę główną


Podobno plany są od tego by je zmieniać, podobno bo raz podjęta inicjatywa powinna zostać zrealizowana - oczywiście nic na siłę ale po co w tej sytuacji cokolwiek planować? Spontan! Haaa :)

Spontan bywa fajny, zwłaszcza wtedy kiedy z planów nici tak jak w ten weekend. Pierwotnie opętani wizją kolejnej trasy z serii Ultra, w związku z burzami i ogólną niepogodą (na terenie Ogrodzieńca prognozowano przejście 7 burz w ciągu 17h) decydujemy się schować ambicje i plany do kieszeni. Kilka przewertowanych map, kilka maili, kilka krótkich rozmów tele, krótki sen, krótkie śniadanie, krótka kawa? Hmmm? No w każdym bądź razie 12h od zmiany planów lecimy w 10 osobowym składzie w kierunku Podhala, na Single na Butorowym Wierchu. Słyszeliśmy o nich wiele, nie próbowaliśmy nigdy a jako że dzień w kratkę okazja nadarzyła się znakomita.

Pierwsza trasa - BORUCHA - pierwszy zjazd i dziwne rozczarowanie - jak krótko! Dziwne bo w duszy po zjeździe wciąż grała muzyka ale czegoś tutaj brakowało, czego? Cóż, trudno opisać, czegokolwiek jednak brakowało na pierwszej trasie, znaleźliśmy to na LEWOBOCKU i DRAPIHRUŚCIE. Obie trasy skasowały dziwne wrażenie z pierwszego przejazdu. Było trudno, było intensywnie, był też FLOW czyli to czego szukamy w górach. Zabawę w kumpelskim gronie skończyliśmy na 4 przejazdach, były chęci na Mietłówkę ale zabrakło już czasu. Przyznać trzeba ekipa z Rowerowe Podhale odwaliła kawał świetnej roboty!Wróć na stronę główną

All www & foto copyrights 2004-2015 by WZ