Archiwum Outdoor Po paśmie Panoramicznie Produkt uboczny Poligon Publikacje Riderz Kontakt
enduroriderz.pl - enduro mtb / polska
Polska Chorwacja Czechy Hiszpania Słowacja Słowenia Szwajcaria Walia Węgry Włochy Świat

25-26.07
2010
...muzeum łupków okazuje się mieć bardzo ciekawą i dramatyczną historię, trudno w kilku słowach przytoczyć ją całą jakkolwiek była na prawdę ciężkim kawałkiem chleba dla dorosłych i dzieci.

25-26.07
2010
...dla fanatyków gór fascynująco-pięknego klimatu, bezsprzecznie góry północnej Walii należą do wyjątkowo widowiskowych być może przez widoczny wszędzie wokół surowy, skalisty charakter.

25-26.07
2010
...W nagrodę za wysiłek dostaję stamtąd tą oto panoramę z widokiem na górę w której jaskiniach śpią rycerze króla Artura, gotowi do powstania w obronie Walii - kiedy ta będzie zagrożona.

25-26.07
2010
...zgodnie z Pete'm nazwaliśmy "sheep shit track", ta w pełni uzasadniona nazwa wynikała z prostej przyczyny - owiec, setek nie... Tysięcy? Nie... Milionów owiec - były dosłownie wszędzie, łącznie z naszymi ubraniami, plecakami, rowerami więc może pomińmy ten śmierdzący temat :)

27.07
2010
...to typowo Walijskie pastwiska otoczone kamiennymi murami, których przekraczanie trochę spowalnia jazdę ale nam nigdzie się nie śpieszy więc kiedy tylko chmury uchylają na moment rąbka...

28.07
2010
Ano deszcz tego dnia pozostał gdzieś w głębi lądu dzięki czemu na wybrzeżu Morza Irlandzkiego nie lało, nie wnikałem w to dlaczego po prostu cieszyłem się tym faktem nie wiedząc...ArchiwumOutdoorPo paśmie Panoramicznie Produkt uboczny Poligon RiderzKontakt
All web, foto & gfx Copyrights 2001-2017 by WZ